درباره ما

گروه آفرود گردشگری شاهرود

گروه آفرود گردشگری شاهرود

گروه ما با بیش از یک دهه فعالیت و سابقه در حوزه طبیعت گردی با در اختیار داشتن تمامی امکانات رفاهی و تفریحی جهت اسکان برای شما طبیعت دوستان بوده و همه روزه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان را دارد. تورهای گروه ما به صورت VIPو گروهی برگزار می شود و اسکان مسافرین عزیز ما به صورت کمپ و با امکانات خاص گروه ما انجام خواهد شد.

از جمله امکانات گروه ما چادرهای مسافرتی همراه با کیسه خواب، پتو، زیرانداز و همچنین طبخ تمامی مواد غذایی به صورت روزانه و آتیشی انجام خواهد شد. سفرهای گروه ما کاملا به صورت آفرودی بوده به همین دلیل محدودیت سنی خاصی نداریم.

اگر شما همراهان عزیز خواستار اقامت در اقامتگاه های بوم گردی و یا هتل های منطقه باشید امکان رزرو و هماهنگی برای شما میسر است.

منو غذایی ما در طی سفر از قبل با شما مسافرین عزیز هماهنگ می شود و با نظرات شما تهیه می شود. تنقلات ، چای آتیشی و پذیرایی عصرانه نیز بخش جدا نشدنی میزهای عصرانه ماست. داشتن رانندگان حرفه ای و لیدرهای با تجربه در طی سفر سبب آسودگی خاط شما در طی سفر خواهد شد، به همین دلیل دیگر نگرانی در خصوص خرابی وسایل نقلیه و گم شدن در مسیر و .... وجود ندارد.

بکرترین مناطق از قبل توسط ما شناسایی شده و محل اسکان شما مسافرین عزیز خواهد بود. برای گروه آفرود گردشگری شاهرود بسیار باعث افتخار است که همراهی شما عزیزان را در طی سفربر عهده داشته باشیم تا بتوانید بهترین خاطرات را از سفر خود داشته باشید.

شهرستان شاهرود به علت وجود اقلیم آب و هوایی خاص، منطقه دارای طیف های متفاوتی است. از یک سمت به جنگل های هیرکانی ابر و از یک سمت به کویر می رسد. تجربه یک شب اسکان در کویر و یک روز در جنگل برای هر منطقه ای میسر نیست.

گروه آفرود گردشگری شاهرود در تمامی روزهای هفته با توجه به شرایط آب و هوایی پذیرای شما جهت اجرای تورهای طبیعت گردی منطقه هستیم.