تور جنگل ابر

تور جنگل ابر
تور جنگل ابر

بهترین زمان سفر به جنگل ابر شاهرود در تمامی فصل های سال خواهد بود زیرا این جنگل درهر زمان دارای نقش و نگاری زیبا و چشم نواز است.

تورهای ما به مقصد جنگل ابر همه روزه از شاهرود به مقصد جنگل برگزار خواهد شد.سفرهای ما به صورت آفرودی و هم به صورت خصوصی و هم گروهی برگزار خواهد شد به همین جهت شما می توانید با خودروهای آفرودی خود در این سفرها با ما همراه شوید.

سفرهای ما به جنگل ابر هم به صورت سفرهای یک روزه و هم به صورت کمپ های شب مانی با توجه به شرایط جوی برگزار خواهد شد.

جهت اطلاع از شرایط و هزینه های سفر با گروه ما به مقصد جنگل ابر با ما در تماس باشید. توجه داشته باشید در این سفر امکان کمپ شیمانی در ارتفاعات جنگل با تجهیزات کامل با گروه ما امکان پذیر است شما تنها نیاز است وسایل شخصی خود را به همراه بیاورید.منوی غذایی که در طی سفر انتخاب کنبد تا در محل اسکان به صورت آتشی برای شما طبخ خواهد شد.

جنگل ابر در البرز شرقی قرار دارد.در ۱۲ کیلومتری روستای ابر شهرستان شاهرود است. و اقیانوس ابرهای بی نظیر ایران درست جایی که آسمان و زمین با یکدیگر پیوند می خوردند در این منطقه تشکیل می شود.جنگلهای هیرکانی ۴۰ میلیون ساله که در مرز بین استان سمنان و گلستان قرار دارد محل خلق چنین اثر زیبا و بی نظیریست.

تور جنگل ابر
مناطق زیبای جنگل

جنگل ابر دارای آبشارها و چشمه های بی نظیری است که می وان دو آبشار شرشر و آلوچال را به عنوان نمونه نام برد. برای رسیدن به این آبشارها یا باید کوهنوردان حرفه ای باشیم. یا با ماشین های مخصوص آفرود سفر کنیم.

دالان بهشت معروف منطقه ای رویایی و تماشاییست . که در مسیر آبشار قرار دارد که در صورت سفر به این جنگل لذت قدم زدن دزر این مکان را داشته باشیم.

چشمه های معروف جنگل ابر را که می توان نام برد چشمه فصلی مریم، چشمه ترش، قطری و … است. که اطراف چشمه ها مکان های مناسبی جهت کمپ و اقامت می باشند.

منطقه حفاظت شده و منطقه شکار ممنوع تپال نیز در نزدیکی چنگل ابر واقع و از قدیمی ترین جنگل های جهان است.

ارتفاع جنگل ابر شاهرود در حدود ۲۸۰۰متر از سطح دریاست. که این امر باعث نمی شود از جنگل رنگارنگ ابر در فصل پاییز و هم چنین سفید پوشی آن در زمستان چشم پوشی کرد.این منطقه در هر فصل سال با توجه به زیبایی های محصوص خود مورد علاقه بوده است. و توریست های زیادی همواره برای تفریح به این منطقه مراجعه می کنند.

تور جنگل ابر شاهرود محل مناسبی برای طبیعت دوستان و گردشگرانی است. که به دنبال کسب تجربه های بی بدیل در ماجراجویی و طبیعت گردی هستند.

علاقمندان به محیط زیست و جانوران نیز می توانند با سفر به جنگل ابر گونه های گیاهی و جانوری متنوع و نادری را مشاهده نمایند.

البته نکته مهمی که باید توجه داشت در این وضوع جنگل پیمایی در جنگل بسیار سخت و دشوار بوده است. همراهی یک لیدر منطقه شناس با تجهیزات و لوازم ضررورت رسیدن به مناطق بکر از موارد ضروری هست

برای ثبت نام در این تور با ما تماس بگیرید.